4jm ->Reference - inzertní portály

Reference - inzertní portály

Výběr nejzajímavějších řešení inzertních portálů.

Inzertní portál Nároží

Nároží je moderní inzertní portál zaměřený na UX na přehlednost na všech možných zařízeních. Zaměřen je obecně na široký sortiment zboží. Do provozu byl uveden v roce 2018. Inzertní web běží na adrese narozi.cz.

Inzertní portál FindBike

FindBike je inzertní portál zaměřený na prodej jízdních kol včetně elektrokol. Cíleno je především na kvalitní vyhledávání a filtrování dle specifických parametrů jízdních kol. V současné době ještě není zcela dokončen. Spuštěn bude během roku 2020. Inzertní web běží na adrese findbike.cz.

Inzertní portál VIP Holky

Jedná se o specifický inzetní web zaměřený na erotickou tématiku. Spuštěn byl v roce 2019. Inzertní web běží na adrese vipholky.cz/.

Inzertní portál Smlouváme

Smlouváme je kombinace inzertního a aukčního portálu. Zaměřen je obecně na širokou škálu zboží. Do provozu byl uveden v roce 2014. Vzhledem ke staršímu datu realizace web ještě není plně responzivní.

Inzertní portál Prodejte - nakupte

Prodejte - nakupte je kombinace inzertního a aukčního portálu. Do provozu byl uveden v roce 2016. Zaměřen je obecně na širokou škálu zboží. Vzhledem ke staršímu datu realizace web ještě není plně responzivní.

Inzertní portál MOTO VRAKOVIŠTĚ

Portál Moto vrakoviště je aukční inzertní portál. Inzerují se zde především nové i použité díly na motocykly, skútry a čtyřkolky. Nejsou zde také nabízena jenom díly ale také veškeré příslušenství k motocyklům, skútrům a čtyřkolkám. Portál nabízí veškeré funkce a možnosti našeho aukčního a inzertního portálu, jako např. inteligentní opakování aukcí a inzerátů, systém provizí, hodnocení prodejců a kupujících atd. Portál je napojen na platební pránu AirToy. Aukční a inzertní portál byl spuštěn v listopadu 2013.

Reference

Nároží
Nároží
FindBike
FindBike
VIP holky
VIP holky
Smlouváme
Smlouváme
Vrakoviště
Vrakoviště
Prodejte nakupte
Prodejte nakupte