4jm ->Reference aukční portály

Reference aukční portály

AUKČNÍ PORTÁL AUKCE PLUS

Aukční portál Aukce plus je typyckým zástupce Anglických aukcí. Tento aukční portál není nijak úzce zaměřen. Na aukčním portálu je možné sehnat zboží všeho druhu od antény po židly. Aukční potál aukce plus byl spuštěn v dubnu roku 2012 na adrese www.aukce-plus.cz. Činnost aukčního portálu byla ukončena k 31.12 2012 po nezaplacení hostingu 6x po sobě (tj. půl roku). Vznikl tak dluh, který nebyl dosud uhrazen.

AUKČNÍ PORTÁL SMS AUKCE

Aukční portál SMS aukce je typickým zástupcem SMS aukcí. SMS aukce znáte například z televizních soutěží nebo soutěží v rádiu. Princip je jednoduchý. Jediné co po účastníkovi aukční portál požaduje pro přihození do aukce, je poslání jedné SMS. SMS stojí jen pár korun. Za 10, 20 nebo 30 Kč může účastník v aukci vyhrát nabízené zboží. SMS může poslat samozřejmě vícekrát. Pokud se mu podaří, aby jeho SMS byla 1000-tá v pořadí jako u aukce uvedeno, zboží je jeho. Aukce bezprostředně poté skončí a další SMS již nebude mít smysl posílat. Na oznámení výhry nemusí nijak dlouho čekat, pokud bude jeho SMS ta vítězná, okamžitě mu přijde SMS s oznámením výhry. Pokud jeho SMS nebude vítězná, příjde mu zpět odpovědní SMS s auktuálním pořadím Vaší SMS. Může tak bleskově reagovat pokud se blíží ona magická tisícovka.

AUKČNÍ PORTÁL AUXORY

Aukční portál Auxory je zvláštní typ aukčního portálu, jadná se o slosovací aukce. U slosovacích aukcí se vybírá vítěz náhodným losem. Obvykle se platí za příhoz (přihlášení) do aukce. Uživatelé se mohou přihlásit i vícekrát. Tento portál je jediný svého druhu v České Republic. Aukční portál byl spuštěn v listopadu 2010.

Reference

Aukce plus
Aukce plus
Smlouvame
Smlouvame
Auxory
Auxory
SMS aukce
SMS aukce