4jm - tvorba inzertních stránek

Naší specializací je tvorba inzertních webových stránek. Online inzerce je dnes nejlepší a nejrychlejší způsob výměny a prodeje zboží i služeb.

Platební brány

Do webových stránek je možné implementovat následující online platební metody.

PayU

PayU je kombinací inovativního řešení, nejvyšší možné bezpečnosti a spolehlivých inovativních technologií, nabízejících účinnou podporu při obchodování na internetu. Součástí platebního systému je i komplexní správa plateb v sofistikovaném PayU účtu. Ten umožňuje sledování, filtrování a export transakcí do účetního systému včetně jednoduchého vracení plateb.

Implementací PayU do svých webových stránek získáte možnost přijímat patby od vašich zákazníků téměř okamžitě. Stačí k tomu vlastnit libovolný bankovní účet vedený v ČR a v české měně. Více informací najdete na www.payu.cz.

PayPAL

PayPal je internetový platební systém. Umožňuje přesuny peněz mezi účty, které jsou identifikovány emailovými adresami.

Každý účet je propojen s jednou nebo více platebními kartami. Platební karta musí mít povolené internetové platby (ale nemusí být embossovaná). Alternativou je platit těmito kartami přímo na internetu (tím je ovšem zvýšeno riziko podvodu, protože je nutno zadat informace o platební kartě přímo cílovému subjektu). Platby přes PayPal se u nás  využívají hlavně pro platby z/do zahraničí. Stránky PayPalu jsou www.paypal.com

PaySEC

Jde o jakousi českou verzi PayPalu (ten je prezentován pouze v angličtině), kterou zavádí ČSOB a Poštovní spořitelna. Nabízí i jiné možnosti, např. platební tlačítko, jehož prostřednictvím může majitel konta přijímat drobné platby, typicky za užívání soukromých webových stránek. Tlačítko může mít i možnost volby výše částky. Domovskou stránkou je web www.paysec.cz.

AirToy

Airtoy nabízí dva typy SMS plateb – zpoplatněna může být buď odchozí SMS od zákazníka (MO), nebo odpovědní SMS odeslaná zákazníkovi (MT). Na českém trhu se používá především placení v MO směru, ale dostupná je i MT varianta, kterou se dají eliminovat omyly zákazníků.

Vyúčtování plateb probíhá na měsíční bázi. Stav svého účtu ale můžete samozřejmě sledovat online na webu ve své sekci na našem Partnerském portále kdykoliv v průběhu měsíce. Po skončení měsíce vám AirToy zašle  finální vyúčtování, na základě kterého vám potom vystaví fakturu. Víca na www.airtoy.cz.

Kontaktní formulář

Pokud máte nějaký dotaz, můžete nám ho zaslat pomocí tohoto formuláře. Položky označené * je nutné vyplnit.