4jm - tvorba inzertních stránek

Naší specializací je tvorba inzertních webových stránek. Online inzerce je dnes nejlepší a nejrychlejší způsob výměny a prodeje zboží i služeb.

Inzertní webové stránky

Inzertní web je dnes velmi oblíbeným typem webové aplikace pro výměnu a prodej zboží mezi lidmi. Mezi nejznámější a nejnavštěvovanější inzertní stránky patří  Bazoš, SBazar a Hyperinzerce. NA těchto inzertních stránkách jsou sta-tisíce inzerátů a denně je navštíví deseti-tisice lidí. Inzertní web musí být proto na tento nápor koncipován.

Inzertní weby mohou profitovat třemi základními způsoby:

  • poplatky za vložení inzerce, TOP-ování inzerce nebo jiné zvýraznění inzerce
  • provize z prodeje zboží
  • reklamní nebo bannerové kampaně

V našem inzertním webu jsou k dispozici všechny tyto možnosti.

Novinkou je nyní automatické snižování ceny inzerátu po určitém čase. Zvyšuje se tak pravděpodobnost prodeje inzerované věci, když o ní nikdo nejeví zájem.

Podrobný rozpis vlastností najdete na stránce vlastnosti inzertního webu.

 

Inzerce s postupným snižováním ceny

V našem inzertním webu je možné u inzerátu zvolit tzv. automatické snižování ceny. Co to znamená? Při vložení inzerátu lze nastavit částku o kolik se původní cena každý den sníží. Ta se snižuje až do zadané minimální ceny.

Příklad:

Vložím svoji starou LCD tv jako inzerát a zadám požadovanou cenu 5000 Kč, denní snížení ceny 5 Kč a minimální cenu 4000 Kč. Druhý den po vložení inzerátu bude cena 4995 Kč. Za týden 4965 Kč a takto dále dokud cena nedosáhne 4000 Kč. Poté se již cena nesnižuje. Zájemce pak může čekat až bude cena nižší, ovšem riskuje možnost že ho někdo předběhne a zboží již nebude k dispozici.

Funkčnost inzertních stránek si můžete vyzkoušet v našem ukázkovém inzertním webu.

Kontaktní formulář

Pokud máte nějaký dotaz, můžete nám ho zaslat pomocí tohoto formuláře. Položky označené * je nutné vyplnit.