4jm - tvorba inzertních stránek

Naší specializací je tvorba inzertních webových stránek. Online inzerce je dnes nejlepší a nejrychlejší způsob výměny a prodeje zboží i služeb.

Cena aukčního portálu

Nevýhody koupě licence na aplikaci

Většina softwarových společnosti nabízí software formou licence. Nevýhody licencí na aplikaci jsou následující:

  • Nemáte prakticky nic v ruce, vše běží na serveru poskytovatele licence.
  • Přístup máte pouze tam, kam vám to poskytovatel licence dovolí.
  • Pokud chcete něco upravit a poskytovatel licence nechce nebo nemá čas, máte smůlu.
  • Pokud poskytovatel zkrachuje, Váš projekt je odsouzen k zániku.
  • Nikdy neuvidíte zdrojový kód aplikace, nelze tedy posoudit její kvalitu.
  • Pokud poskytovatel licence upadne do insolvence a bude mu zabaven majetek, Vaše aplikace bude zabavena také.
  • Poskytovatel licence může z nějakého důvodu vaši aplikaci vypnout, například kvůli o den zpožděné platbě.

Osobně nevidím na prodeji licencí na webové aplikace všeho druhu mnoho výhod. Jedna z mála výhod je snad to, že se nemusíte starat o umístění aplikace, odpadají starosti se serverem nebo zálohováním. To vše vám ovšem kvalitní webhosting zajistí také. Navíc vše máte pod kontrolou.
Představte si, že si zakoupíte licenci například na aukční portál. Zaplatíte obvyklou cenu za zprovoznění aukčního portálu 10 000 Kč a dalších 5 000 Kč - 10 000 Kč za individuální úpravy grafiky, funkcí a podobné. Poté vás čeká každý měsíc platba za licenci v průměru 3 000 Kč. Tedy za dva roky to vše činí neuvěřitelných 92 000 Kč. Tyto ceny nejsou vymyšlené, vycházíme z internetových zdrojů nalezených po vyhledání fráze aukční portál prodej. Poté zařídíte reklamní kampaň a získáte návštěvníky. Po tomto úsilí konečně rozjedete váš bussines. Nechci ani domýšlet co byste dělali, kdyby po dvou letech této dřiny došlo k jednomu z výše uvedených katastrofických scénářů. Soudit se o ušlý zisk dalších deset let asi nebude mít význam.

Koupě aplikace do svého vlastnictví

Jako rozumné řešení se nabízí koupě aplikace do svého vlastnictví, nikoli licence na aplikaci. Výhody jsou zjevné a asi zde již byli dostatečně popsány. Ovšem velikým a zdá se jediným negativem bývá vysoká cena oproti licenci. Po zadání aukční systémy do vyhledávače zjistíme, že hned první firma nabízí prodej aukčního portálu za 114 990 Kč. To je jako počáteční náklad v době, kdy ještě ani nevíme, zda se vám podaří náš záměr uvést do praxe, velmi mnoho.

Vlastní aplikace za 49 990 Kč pouze u nás

Řešením je náš aukční portál za bezkonkurenční cenu 49 990 Kč, kterou Vám nenabídne nikdo na trhu a to se všemi dostupnými vlastnostmi a funkcemi. Za tuto cenu Vám nevytvoří amatérský web ani studenti na kolejích po večerech. Nám už se investice do toho kvalitního a praxí ověřeného aukčního portálu několikrát vrátila, proto ho nyní nabízíme za cenu přístupnou opravdu všem.

Kontaktní formulář

Pokud máte nějaký dotaz, můžete nám ho zaslat pomocí tohoto formuláře. Položky označené * je nutné vyplnit.